TukTuk.co.il

מס'ג וסקס בתאילנד

מסג' וסקס בתאילנד 
ראשית חשוב לנו לציין כי האתר לא תומך(מבחינה מוסרית) בכל תעשיית המין והזנות שיש בתאילנד אך אין מה לעשות זאת המציאות במדינה וחשוב לציין מידע על הנושא לכל אלו העתידים להתנסות בנושא זה וגם לאלו שלא.

מסג' 
בתאילנד תתקלו באין ספור מכוני מסג', ברחוב המתוייר – הקוואסן בבנגקוק לדוגמא, יש לפחות עשרה מכוני מסג' כאלה בכל כמה עשרות מטרים ברחוב. בחופים יגשו אליכם וישאלו אתכם אם לעשות לכם מסג' במקום, בזמן שאתם על החוף משתזפים. בכלל המסג' הפך להיות חלק מהתרבות התאילנדית, והמסג' התאילנדי הוא מסג' מפורסם, בעל שם, המוכר וידוע בכל העולם. 
ישנם כל מיני סוגים של מסג', יש מסג' תאילנדי – שהוא מסג' הכרוך בעיסוי יסודי, עמוק וחזק של כל איבר ואיבר הגוף, מסג' לראש – מסג' זה נעשה באמצעות עיסוי עמוק, ממושך ויסודי של הקרקפת, מסג' עם שמנים מיוחדים – רפואיים וטבעיים, מסג' רגליים – הוא מסג' שמזכיר את שיטת רפואה דרך רפלוקסולוגיה, ועוד ועוד. עלות המסג': המחיר למסג' תלוי באורך הטיפול במסג' מבחינת זמן, בדרך כלל המסג' אורך חצי שעה או שעה. במכוני המסג' הגדולים והמפוארים המסג' עלול להיות יקר ואפילו להגיע לעלות של כ – 400 באט, אך המסג' במכוני המסג' הקטנים והממוזגים, טוב באותה מידה, המסג'יסטים והמסג'יסטיות מוכשרים ומוכשרות באותה מידה, ואחרי הטיפול המסור והאישי שיעניקו לכם המסג'יסט ו/ או המסג'יסטית במהלך המסג', תרגישו שאתם מרחפים בקלילות. המחיר למסג' במכונים הפשוטים ברחובות העיר ( – בהם חדרי הטיפול במסג' ממוזגים), נע בסביבות ה – 200 באט. עלות המסג' בחופים, בחוף עצמו ולא במכון או בחדר ממוזג, עולה בסביבות ה – 100 באט לשעה של מסג' כיפי ומפנק – תהנו!

סקס בתאילנד 
לא בכדי תאילנד קיבלה את הכינוי "בית הבושות הגדול בעולם" ובהחלט יש סיבה שבנגקוק קיבלה את השם "בירת הסקס העולמית". בתאילנד יש בהחלט אווירת סקס שמורגשת ואופפת אותה, אווירה זו מתעצמת פי כמה וכמה כשהשמש שוקעת. מועדונים, פאבים, מסיבות חוף פרועות, כולם רוקדים עם כולם: גברים עם גברים, נשים עם נשים וגברים עם נשים, ( – שאולי הן במקור גברים – ליידי בויס). קשה לדעת מי רוצה מה ומי השתכר ולא שם לב, ( – גברים קחו את זה לתשומת לבכם). בנוסף תוכלו למצוא בכל מקום בתאילנד, מועדוני "גוגו" – "Go – Go Club" הלוא הם מועדונים המציעים סקס לכל דורש ובכל צורה – מועדונים לגברים שאוהבים נשים הם מועדוני חשפנות ובהם מגוון בחורות, שרוקדות כמעט ערומות, לכל בחורה יש מספר שמוצמד לבגד המינימאלי שהיא לובשת, במקביל רוקדות מספר בנות, ואם אתה רוצה את אחת מהן, עליך לדבר עם המאמאסן – שאחראית על הבנות. המאמאסן תוכל לתת לך מידע לגבי הבחורה בה אתה חשק, מבחינת סקס – בתאילנד אין גבולות, ותוכל לבקש מהמאמאסן מה אתה רוצה שהבחורה תעשה. אם תרצה תוכלו להזמין את הבחורה למשקה ורק אז להחליט אם אתם רוצה לקחת אותה למעבר למשקה. הכניסה למועדון "גוגו" כדוגמת זה, היא בחינם, לעומת זאת המשקאות בבר עולים למעלה ממאה באט. במידה והחלטתם "לקחת" בחורה, יש לשלם "עמלה" לבר ( או למאמאסן, על ה "סידור" או על ה "אמרגנות"), על העמלה תשלמו כ – 300 באט, לבחורה עצמה נהוג לשלם לפחות אלף באט על עבודתה.
לגברים שאוהבים גברים, ולנשים שאוהבות גברים, יש מועדוני "גוגו" משלהם. ובהם תהלוכות חשפנים שריריים, חלקים משיער, שלובשים רק בבגד תחתון וצועדים על הבמה. גברים אלה מוכנים לשכב עם נשים או גברים. העלויות דומות למועדוני ה"גוגו" שבהם יש חשפניות, הכניסה למועדון ללא תשלום, המשקאות במועדון החשפנות יקרים ועולים לפחות 100 באט, אם לוקחים חשפן אישי, הוא יעלה לכם בסביבות ה – 300 באט "עמלה" אותה משלמים בבר. התשלום לחשפן לשיקולכם, ובהתאם לזמן שביליתם ביחד, איכות ועוד, אך נהוג לתת לפחות אלף באט לחשפן על עבודתו, המחיר שתשלמו יעביר את המסר אם נהניתם משירותיו או לא. בבנגקוק ובעיר הסקס פאתייה (Pataya) יש הכי הרבה מועדוני חשפנות, בנוסח מועדון ה – "גוגו". העלויות במועדוני ה "גוגו" גבוהות יותר בעיר הבירה בנגקוק משאר המקומות והערים בתאילנד. זו הזדמנות להיכנס למועדון חשפנות – "גוגו" ולהתרשם מהמועדונים המפורסמים והמוכרים בכל העולם, שהפכו את תאילנד לבירת הסקס העולמית. כמו כן כדאי לבקר בפאתייה, שגם היא ידועה כעיר של סקס ובילויים, ולא רחוקה מבנגקוק, העיר פאתייה נמצאת במרחק של כ- שעתיים נסיעה מבנגקוק. במקומות כאלה, ( – מועדונים, מכוני מסג' המציעים בודי מסג' או פול בודי מסג', מסיבות, מועדוני חשפנות ו "גוגו" ), חשוב אולי אפילו יותר מתמיד, להקפיד על אמצעי מניעה ולא לוותר, הסיבות ברורות, ואולי זה הזמן להזכיר שכמו שתאילנד ידועה כחופשייה ונהדרת, היא גם מוכרת כאחת העיר שהכי נגועות בעולם במחלות מין בכלל ובאיידס בפרט.

בודי מס'ג 
בתאילנד יש מכוני עיסוי המציעים את מה שמכונה "בודי מסג'" (Body massage) או "פול בודי מסג' " ( Full body massage ) במכון או מועדון כזה, עומדות מאחורי חלון בחורות עם מספרים על החולצה, מביניהן אפשר לבחור בחורה אחת, והיא עושה מסג' עם הגוף שלה, ותמורת תשלום נוסף היא תהיה מוכנה לעשות עוד דברים.

ליידי בוי 
בתאילנד תפגשו המון ליידי בויס(גברים שהפכו לנשים) שמסתובבים ברחובות בשעות הלילה בעיקר, את "תופעת" חבורות הליידי בויס תפגשו בערים בנגקוק ובפאתייה במיוחד, אך גם בערים ומקומות אחרים. לתיירים הלא מכרים את "תופעה" זו, לעיתים נדמה, כשמסתכלים על המתרחש המצד, שליידי בויס יוצאים לשוטט בלילה ברחוב הקוואסן המתויר וההומה, על מנת לתפוס להם גבר שיכור שאולי בשל שכרותו, לא ישים לב או לא ידע לזהות שהם לא בחורה אלא בחור. בכל מקרה סיוטו של כל גבר סטרייט ממוצע הוא להתעורר בבוקר ולגלות שזה לא גברת זה אדון, ובדרך כלל מקרה כזה ילווה בהאנג-אובר מטורף ויחשב לאירוע טראומטי, מלחיץ ובעייתי. אם אתם לא רוצים להיקלע לכזה מצב אולי כדאי להשאיר את ה "חוויה התאילנדית" לאחרי האנג-אובר, לשעות היום, בהן תוכלו לממש את החלום ולהתחיל עם בחורות תאילנדיות וגם להבחין יותר טוב אם הן בחורות או ש"לא כל כך בטוח", ( בתאילנד, ה – "לא כל כך בטוח", זה בדרך כלל "לא", יש הרבה ליידי בויס וזה לא סתם נדמה לכם ). בכל מקרה בתאילנד מקבלים את הליידי בויס בהבנה ולא מתייחסים אליהם באופן שונה, התופעה נפוצה, פופלארית ומתעצמת, גם בקרב בני נוער תאילנדים. 
הליידי בויס מבחינתם, לעיתים נהנים להטריד תיירים, בעיקר אם נדמה להם שהתיירים אלה מביטים בהם בפרצוף עקום או בעין לא יפה. הם עלולים לשלוח ידיים לעבר תיירים ממין זכר, גם אם גברים אלה מצויידים באישה שתוכיח אתם היותם סטרייטים או לא בקטע של הליידי בוי. עשו כמיטב יכולתכם להישאר כמה שיותר אדישים. – בדרך כלל ליידי בויס שינסו לגעת בכם או לדבר איתכם בצורה לא נאותה, נוטים לוולגריות, מנסים להכעיס, ומחכים להזדמנות ליצור המולה, ו "לתת הופעה" ופשוט נעזרים בכם לשם כך. אחרת המצב רק יחמיר והליידי בוי שמולכם יהפוך לבוטה עוד יותר, ובסוף תרגישו עוד יותר מחוללים. אם ליידי בוי נצמד אליכם ורוצה להצטלם איתכם, יתכן מאוד שאחרי הצילום, הוא יבקש ממך כסף על התמונה איתו. בדרך כלל הליידי בויס מבקשים לא פחות ממאה באט לתמונה איתם.

מקדש הפוריות 
למקדש זה קוראים מקדש הפוריות, כיוון שנשים תאילנדיות – מאמינות רבות, נוהגות לשים לרגליו של פסל בודהה, שעומד במרכז מקדש זה, מנחות בצורת איברי מין, מתוך אמונה ותקווה שהבאת מנחות אלה לפסל יהפכו אותן לפוריות יותר ויעזרו להן להיכנס להריון בקלות ובמהרה. מומלץ לבקר במקדש, לגלות ולהתוודות לאמונה השונה והמעניינת הזו, ולראות במו עיניכם את המוני אברי המין שיש שם, בכל מיני צורות וגדלים. 
כתובת: Fertiltiy Tample מקדש הפוריות
ממוקם בבנגקוק, מאחורי מלון הילטון.