TukTuk.co.il

הו צ'י מין - Ho Chi Minh

קצת על הו צ'י מין סיטי (סייגון) – Ho Chi Minh

הו צ'י מין סיטי היא העיר הגדולה ביותר בוייטנאם ומונה כ-7.1 מיליון תושבים . כשמגיעים להו צ'י מין, חשוב להגיע לאזור תיירים כי שם הכול נמצא. הרחוב נקרא Bui Vien St. יש שם המון גסט האוסים אחד ליד השני ושם גם כל התיירים נמצאים, הפאבים והחיי לילה…
הו צ'י מין נקראה בעברה סייגון והיא היתה עיר הבירה של דרום וייטנאם לפני המלחמה. כיום רבים נוטים עדין לקרוא לה בירת וייטנאם אך רשמית האנוי היא הבירה. הו צ'י מין היא עיר ססגונית, גדולה ומפותחת, יחסית למזרח; יש בה מועדוני לילה, מסיבות, אלכוהול בשפע, מסעדות טובות, דוכני רחוב, באולינג, קולנוע וקניון מטורף! חוץ מזה יש בהו צ'י מין את המוזיאון מלחמה הכי גדול וידוע בויאטנם שבו מראים בעיקר כמה מסכנים היו (ועדיין) הויאטנמים , את המומים שעברו להם מדור לדור… עוד דברים מעניינים שתמצאו כא ןהם שווקים, פארק מים ענק, פאבים וכל מיני אטרקציות כמו קיאקים, ראפטינג וכו'.

לינה ומלונות בהו צ'י מין

Yellow House Hotel
הוסטל נחמד שממוקם במרכז העיניינים. יש כאן חדרים משותפים וגם חדרים פרטים במספר גדלים. המחיר לחדר פרטי זוגי הוא בסביבות 17 דולר. לעומת זאת מיטה בדורמס זה בסביבות ה-6 דולר. בלובי תמצאו גם סוכנות נסיעות ממנה אפשר לקנות כרטיסי אוטובוס ולברר על אטרקציות.
כתובת: Bui Vien Street 31 – D.1

קהילה יהודית

בית חב"ד בהו צ'י מין

ישנו גם בית חב"ד עם מסעדה כשרה בסייגון (אך יש בה רק ארוחת ערב…).
בכתובת: Le Loi St. Ben Nghe ward district 1 121/137 (מאחורי המסעדה). אתם פשוט צריכים לתת את הכתובת לנהג מונית והוא כבר ידע לקחת אתכם לשם.

תחבורה והגעה להו צ'י מין

הו צ'י מין נמצאת במרחק של 5 שעות נסיעה באוטובוס תיירים ממוינה.

מפת מלונות בהו צ'י מין סיטי

Booking.com